- Poniedziałek - sobota: 10:00 - 19:00
Teraz otwarte
- Poniedziałek - sobota: 10:00 - 19:00
Teraz otwarte
Oferty pracy
Aplikacje Spontaniczne
Nie znalazłeś odpowiedniego stanowiska wśród naszych aktualnych ofert pracy? Nie wahaj się i aplikuj na wymarzone stanowisko! Chętnie przekażemy Twoją aplikację osobom odpowiedzialnym.
Opinie klientów

Tomasz B.
4 miesiące temu
Cześć wszystkim. Byłem tu z synem. On coś znalazł, ale ja niestety nie. Nie mieliśmy dużo czasu, żeby obejrzeć wszystkie sklepy. Ale było mnóstwo fajnych rzeczy i produktów, które przykuły naszą uwagę. Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Miłego dnia w Rövershagen i Rostocku. Centrum miasta również warto odwiedzić. Pozdrawiam 👋🏻 Thomas

chrześcijański
4 miesiące temu
Centrum outletowe w Rostocku robi wrażenie. Czterdzieści markowych sklepów, z których niektóre oferują atrakcyjne promocje, z pewnością przyspieszy bicie serca. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest tu też mnóstwo restauracji i barów, więc po stresującym szaleństwie zakupowym można zrelaksować się przy filiżance kawy i ciastku lub lekkim posiłku.
Zaplecze sanitarne jest oczywiście bardzo ważne dla odwiedzających. Tutaj, w punkcie sprzedaży, wizyta w toalecie staje się doświadczeniem artystycznym. Zaplecze sanitarne jest doskonałe...
Zaplecze sanitarne jest oczywiście bardzo ważne dla odwiedzających. Tutaj, w punkcie sprzedaży, wizyta w toalecie staje się doświadczeniem artystycznym. Zaplecze sanitarne jest doskonałe...

Devianx
5 miesiące temu
Małe, ale idealnie uformowane, można by rzec. Byliśmy tam już dwa razy i za każdym razem znaleźliśmy coś dobrego i niedrogiego. Warto odwiedzić, jeśli tylko przejeżdżasz. Chociaż nie jechałbym tam dwie godziny.
Obiekt jest czysty i dysponuje dużym parkingiem.
Obiekt jest czysty i dysponuje dużym parkingiem.

Susann Adrian
5 miesiące temu
Wielkie podziękowania dla Juliana ze sklepu Adidas. Rzadko spotkałem tak przyjaznego i zmotywowanego sprzedawcę. Udzielił mojemu 12-letniemu synowi bardzo kompetentnych i empatycznych porad. Najwyższe noty! 👍

Ro.Pe. E.
7 miesiące temu
Udało nam się upolować mnóstwo okazji. Świetne centrum z piekarnią, barem z przekąskami i bistro.

Grit Kurtzmann
7 miesiące temu
Otwarto wiele nowych sklepów, dzięki czemu zakupy stały się opłacalne i przyjemne. W sobotnie popołudnia znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem. Jest bardzo tłoczno.

Nico Jagdmann
7 miesiące temu
Naprawdę lubię ten outlet; w ostatnich latach bardzo się rozwinął. Myślałem, że może po zamknięciu Handelshofu obok, naprawdę się rozwinie. Obecne sklepy są absolutnie idealne 👌 Mam nadzieję, że tak pozostanie.
Sklep Rituals byłby dobry, albo sklep zoologiczny; nigdzie na rynku outletowym nie ma takiego. To luka na rynku.
Sklep Rituals byłby dobry, albo sklep zoologiczny; nigdzie na rynku outletowym nie ma takiego. To luka na rynku.

Sylvi Knobl
8 miesiące temu
Mały, ale przyjemny... nie tak duży jak ten w Brehnie. Udało nam się znaleźć kilka okazji. Czysty, mili sprzedawcy. Warto odwiedzić, jeśli jesteście w pobliżu.

Thomas Griessbach
8 miesiące temu
Różnorodni dostawcy outletów (Marco Polo, Adidas, Puma, Wrangler... (kilku sprzedawców detalicznych odzieży) ... Haribo, Bahlsen, Storck... (słodycze). Można się przespacerować, ale nie wszędzie (np. Globetrotter) to czyste outlety. Ale można znaleźć okazje.

Karin Fischer
9 miesiące temu
Byłem tam już kilka razy i muszę przyznać, że ten punkt ewoluuje, oferując coraz bardziej zróżnicowaną ofertę. Teraz dział z jedzeniem i napojami został również rozbudowany o „Blue Donkey”. Miła obsługa w sklepach. Wszystko jest czyste i zadbane. Gorąco polecam.

Gaby Schneider
9 miesiące temu
Bardzo ładny sklepik. Przejrzysty, zadaszony i bardzo ładny. Gorąco polecam.

Uwe Rosenbaum
9 miesiące temu
Outlet nie jest duży, ale ma kilka dobrych sklepów, które zachęcają do przeglądania i szperania. Jeśli masz szczęście, może nawet coś znajdziesz.

Michał Ertl
10 miesiące temu
Świetny outlet, bardzo zatłoczony! Parking jest bardzo zatłoczony i dość uciążliwy! Radzę wszystkim skorzystać z parkingu po drugiej stronie ulicy! Oszczędza czas i nerwy (patrz zdjęcie).

Simone Smylla
10 miesiące temu
Świetne miejsce na zakupy. Trzeba szukać okazji, jeśli zależy Ci na jakości. Wszyscy sprzedawcy są bardzo mili. Bardzo przyjemna atmosfera zakupów.

Tomasz Brautzsch
10 miesiące temu
Świetny raj dla łowców okazji. Za każdym razem, gdy jesteśmy w okolicy, wizyta w outlecie to zawsze konieczność. I zawsze wychodzimy z bagażami w plecaku. Chociaż parking znów był zatłoczony, tłum był równomiernie rozłożony po całym outlecie. Bez kolejek, bez przepychanek. Na pewno wrócimy.

Melanie Mues
10 miesiące temu
To stosunkowo mały punkt, ale mimo to nam się spodobał. Byliśmy tam około 1.08:11 rano 00 sierpnia i bez problemu znaleźliśmy miejsce parkingowe. O 13:30 poszukiwanie miejsca parkingowego było beznadziejne.

André Schink
11 miesiące temu
Dużo ciekawych sklepów i rozsądne ceny.
Jeśli trochę porównasz ceny, możesz sporo zaoszczędzić.
Na przykład mamy 125 pary za 3€ Puma-Kup buty.
Jeśli trochę porównasz ceny, możesz sporo zaoszczędzić.
Na przykład mamy 125 pary za 3€ Puma-Kup buty.

N „Tonimaccaroni” J
11 miesiące temu
Bardzo fajne miejsce na zakupy. Bardzo tłoczno; pomimo dużej ilości miejsc parkingowych, znalezienie miejsca zajęło sporo czasu.
W przeciwnym razie bardzo ładne sklepy i można znaleźć świetne okazje
W przeciwnym razie bardzo ładne sklepy i można znaleźć świetne okazje

Gina Kluttig
11 miesiące temu
Duży, jasny budynek, pięknie urządzony. Ceny są naprawdę świetne, a ofert jest mnóstwo.
Kilka sklepów jest moim zdaniem nieznanych, ale mimo to mają świetne rzeczy.
Szkoda, że Triumph już nie istnieje. Moim zdaniem to był najlepszy sklep, w którym można było upolować okazję 🥰
Kilka sklepów jest moim zdaniem nieznanych, ale mimo to mają świetne rzeczy.
Szkoda, że Triumph już nie istnieje. Moim zdaniem to był najlepszy sklep, w którym można było upolować okazję 🥰

Lara
11 miesiące temu
Świetny outlet. Mnóstwo różnorodnych sklepów w różnych przedziałach cenowych. To, co osobiście uznaliśmy za bardzo przyjemne, to osobne pomieszczenie do przewijania i karmienia piersią, z wygodnym krzesłem. Można je zamknąć i cieszyć się ciszą i spokojem. Było też bardzo czysto.

Stephan Berger
11 miesiące temu
Piękny outlet z wieloma dobrymi i znanymi markami. Adidas Zawsze znajdujemy to, czego szukamy. Przynajmniej Storck i Haribo Zawsze tam są. Pozostałe sklepy również zapraszają na spacer i zakupy. W poniedziałek to naprawdę relaksujące. Chętnie tu wrócimy.

Michi B.
12 miesiące temu
W czasie naszej wizyty outlet nie był zatłoczony, więc mogliśmy robić zakupy w zrelaksowanej atmosferze. Wybór jedzenia był duży. Personel był przyjazny i pomocny.

HSVod 1979 r.
12 miesiące temu
Samo centrum jest ładne, czyste i ma duży wybór sklepów.
Pożądane byłoby ułatwienie parkowania kamperom, a kilka stacji ładowania pojazdów elektrycznych również byłoby miłe. Personel był bardzo przyjazny ( Adidas ,Szkicownicy i Storck )
Pożądane byłoby ułatwienie parkowania kamperom, a kilka stacji ładowania pojazdów elektrycznych również byłoby miłe. Personel był bardzo przyjazny ( Adidas ,Szkicownicy i Storck )

Carmen
1 rok temu
Spacerowanie było fajne, znaleźliśmy też kilka okazji👍
Jedzenie w Blue Donkey jest naprawdę dobre, a piekarnia po drugiej stronie ulicy również jest godna polecenia!
Obsługa ogólna również bardzo dobra i przyjazna
Toalety bardzo czyste!
Jedzenie w Blue Donkey jest naprawdę dobre, a piekarnia po drugiej stronie ulicy również jest godna polecenia!
Obsługa ogólna również bardzo dobra i przyjazna
Toalety bardzo czyste!

Petra B.
1 rok temu
Bardzo odpowiednia na deszczowy dzień. W outlecie mieści się wiele sklepów. Można kupić ubrania, zabawki, sprzęt kuchenny, odzież sportową i obuwie, a także mnóstwo słodyczy 🍬.

Sabine Lagodni
1 rok temu
To Hanse Outlet jest godnym polecenia centrum handlowym. Asortyment produktów w licznych sklepach jest różnorodny. Szczególnie przyjazne dla klienta są przystępne oferty w różnych sklepach. Na pewno wybiorę się tam ponownie w najbliższej przyszłości.

Tylko ja, JP
1 rok temu
Ładne małe centrum handlowe. Różnorodność możliwości robienia zakupów wyraźnie wyróżnia się na tle jednolitych outletów Berlina i Lipska. Dużo miejsc parkingowych przed drzwiami, a wszystko w środku jest czyste, jasne i przyjazne. Tutaj poczujesz się komfortowo. Jasne, że polecam, poszedłbym tam ponownie.

Chrisa Rose
1 rok temu
,de Hanse Outlet jest jednym z nielicznych tego typu wydarzeń w regionie i dlatego zawsze cieszy się dużą frekwencją. W porównaniu do innych jest to na pewno mniejszy outlet, ale sklepy są całkiem przyjemne i czasami można znaleźć okazję lub dwie.

Brigitte Moeller
1 rok temu
To była moja pierwsza wizyta tutaj...naprawdę mi się podobało. Dużo sklepów, szeroki wybór i dobry asortyment.
Na koniec całość zwieńczyła filiżanka kawy
Na koniec całość zwieńczyła filiżanka kawy

Anett Lehnigk
1 rok temu
Centrum outletowe naprawdę się rozwinęło. Jeździmy tam około dwa razy w roku i prawie zawsze coś znajdujemy (lub coś, czego szukamy).
Każdy znajdzie coś dla siebie, a obecnie jest kilka dobrych ofert.
Sprzedawczyni w Camp David Sklep jest miły, kompetentny i uczciwy (uratował nam dzień).
Przydałaby się jeszcze jedna mała kawiarnia.
Każdy znajdzie coś dla siebie, a obecnie jest kilka dobrych ofert.
Sprzedawczyni w Camp David Sklep jest miły, kompetentny i uczciwy (uratował nam dzień).
Przydałaby się jeszcze jedna mała kawiarnia.

Krissi S
1 rok temu
Wejście, pięknie udekorowane w okresie Adwentu. Byliśmy tam pierwszy raz i byliśmy mile zaskoczeni. Niewielki, bardzo czysty i dobrze zorganizowany punkt sprzedaży. Świetnie 😊☺️ żeby upolować okazję lub dwie. Jeśli pogoda nie dopisuje, można tu spędzić godzinę lub dwie. (Na cały dzień byłoby trochę za mało) Na pewno tam wrócimy.

JFocs
2 lata temu
Hanse Outlet zdecydowanie warto odwiedzić. To świetne miejsce, zwłaszcza na prezenty, ze względu na szeroką gamę sklepów. Od sklepów outdoorowych po zabawki i produkty do pielęgnacji ciała, znajdziesz tu niemal wszystko. Toalety są również niedawno odnowione, czyste i dobrze utrzymane.
W godzinach szczytu jednak jedyna piekarnia w centrum nie ma wystarczająco dużo miejsc siedzących. Nie mam też krzesła ani fotela do karmienia piersią w przebieralniach.
W godzinach szczytu jednak jedyna piekarnia w centrum nie ma wystarczająco dużo miejsc siedzących. Nie mam też krzesła ani fotela do karmienia piersią w przebieralniach.

Karen
2 lata temu
Możesz to zrobić. Jeśli masz czas i nie masz problemu z dużą ilością osób.

Melanie Raab
2 lata temu

Sabrina Streck
2 lata temu
Po prostu miejsce, w którym można poczuć się dobrze 😍 Fajnie, że wszystko tam pozytywnie się rozwinęło.
Świetnie byłoby, gdyby było kilka dodatkowych opcji jedzenia na mieście.
Świetnie byłoby, gdyby było kilka dodatkowych opcji jedzenia na mieście.

Frank F.
2 lata temu

CB
2 lata temu
Piękny outlet z wieloma sklepami. Naprawdę można tu znaleźć okazje, jeśli się ich poszuka.
Wiele produktów jest dostępnych również w standardowych cenach.
Miejsc parkingowych jest wystarczająco dużo.
Obiekt jest również dostępny dla osób niepełnosprawnych i osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Miłego przeglądania i znajdowania okazji 😊.
Wiele produktów jest dostępnych również w standardowych cenach.
Miejsc parkingowych jest wystarczająco dużo.
Obiekt jest również dostępny dla osób niepełnosprawnych i osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Miłego przeglądania i znajdowania okazji 😊.
# kocham cię kochany Rath
2 lata temu
Bardzo ładne i świetne oferty
Silke Dobrow
2 lata temu
To świetne sklepy
Svena Warsteita
2 lata temu
Co za piękny sklep. Zrobiłem u Was zakupy 15 lipca i będę tam robić zakupy wielokrotnie. Bardzo miła sprzedawczyni, bardzo miła atmosfera. Mam nadzieję, że sklep będzie istniał przez długi czas, dopóki Mustermann nie pojedzie do Rostocku. Dziękuję
Janina Zündorf
2 lata temu
Ładny, stosunkowo nowy outlet, niezbyt zatłoczony, przyjazny personel, ładne produkty

Bernda Kreetza
2 lata temu
Jeśli chcesz kupić dobre (markowe) ubrania,
jest w Hanse Outlet dokładnie tak. Dostępnych jest także wiele świetnych sklepów oraz jedzenie i napoje. Parking jest bezpłatny?
jest w Hanse Outlet dokładnie tak. Dostępnych jest także wiele świetnych sklepów oraz jedzenie i napoje. Parking jest bezpłatny?

Ca La
2 lata temu
Małe i drobne 👍🏻
Niektóre zniżki są ogromne... naprawdę warto 🕺🏽💃🏻
Fajnie: wszędzie jest miejsce do siedzenia, tam gdzie „parkują” głównie mężczyźni 😂
Gastronomia jest taka sobie
Bezpłatny parking bezpośrednio przy punkcie sprzedaży
Toalety są czyste
Niektóre zniżki są ogromne... naprawdę warto 🕺🏽💃🏻
Fajnie: wszędzie jest miejsce do siedzenia, tam gdzie „parkują” głównie mężczyźni 😂
Gastronomia jest taka sobie
Bezpłatny parking bezpośrednio przy punkcie sprzedaży
Toalety są czyste

Monika Tramp
2 lata temu
Tymczasem tak jest Hanse Outlet Naprawdę się rozrosło i warto je odwiedzić. Ogromne zniżki na ubrania i duże paczki jedzenia za niewielkie pieniądze.
Miejsc parkingowych jest mnóstwo!
Miejsc parkingowych jest mnóstwo!